Damacana Hattı

Damacana Hattı

Damacana Dolum Makinası

SU YAŞAM KAYNAĞIDIR. Bu prensip ile DEMİRBOX MAKİNA tam otomatik olarak ürettiği , damacana dolum makinalarını son teknoloji ile doldurmaktan onur duyar.
DEMİRBOX MAKİNA Damacana dolum makinalarını kompakt yapı , estetik görüntü , yüksek otomatik teknolojiye dayanarak kararlı ve verimli çalışmasını sağlamaktadır.
Damacana dolum makinaları hızlı kurulum, kolay devreye alma ve hızlı ürün değişimi sağlar.
Damacana dolum makineleri değişik litre bazlı üretilebilmektedir. 19 litre – 10 litre – 5 litre olarak değişik kap ve çeşitliliğe uygun olarak siz değerli müşterilerin taleplerini karşılamak amacıyla tasarım ve üretim yapılmaktadır.
Dolum makinaları üzerinde bulunan dolum nozulları şık ve işlevsel tasarımı ile hem düşük hem de yüksek viskoziteli sıvılar için doğru doldurmaya izin vererek onları çeşitli endüstriler için ideal bir çözüm haline getirir. Her kaba doldurulması gereken miktarı programlamanız yeterlidir ve makine her bir şişeyi flowmetre sistemi ile aynı seviyede doldurarak tutarlı bir dolum hattı oluşturur.
Dolum makinaları plc sistemle donatılmıştır. Dokunmatik ekranda sizler için belirlediğimiz komutları kullanarak tutarlı sonuçlar vermenin yanı sıra estetik açıdan işletmeniz için harikadır, çünkü şişeleri fazla veya az doldurma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, bu da memnun olmayan müşterilere yol açabilir ve aynı zamanda işletmenizin maliyetine mal olabilir.
Damacana dolum makinalarının dolum prosesleri ekipmanlara dahildir. Herbir dolum makinası 600 litrelik proses dolum tankı ile sağlıklı ve steril dolum yapmasını sağlar.
Damacana dolum makinalarının nozullarında bulunan flowmetre sistemi ile her bir şişenin içindeki suyun kontrollü ve aynı gramajda dolum yapılmasını sağlar. Bu nozullar otomasyonel faktörler ile suyun köpürmesini engeller ve homojen bir dolum yapılmasını sağlar.
Bu ekipmanlara dolum ünitesinin üzerinde bulunan hepafiltre dahildir. Filtresinin üzerinde bulunan hacimsel alan hesabı yapılarak kullanılar hepa filtreler dolum grubunun sürekli steril ve taze hava ile dolum yapılmasını sağlamaktadır.
Damacana dolum makinaları AISI 304 paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Dolum tankından su şişeye erişene dek kullanılan malzame gıda uyumlu AISI 316 kalite paslanmaz çeliktir. Kullanılan tüm matelyaller gıda uyumludur.
DEMİRBOX MAKİNA yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak en az maliyet ile üretim sağlamaktadır.

Demirbox Makine İmalat Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi

İletişim

Dersan Koop Sanayi Sitesi S/7 Blok No:120 İkitelli Başakşehir / İstanbul
 
info@demirbox.com.tr
0212 593 0 593

Bülten

Günlük yeni ve güncellemeler için bültenimize abone olun