15+

Yıllık Deneyim
Demirbox Makine İmalat Ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Merhaba, ben Celal Demir. 1994 yılından itibaren makine üretimi ve bakım şefliği alanında deneyim kazandım. 15 yıl boyunca Coca-Cola'nın bünyesinde çalışarak sektördeki en nitelikli deneyimleri edindim. Bu süre zarfında makina yapımı konusunda uzmanlaştım ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ettim.

Bu birikim ve deneyimlerimi temel alarak, 2020 Ağustos'unda Demirbox Makina'yı kurdum. Firmamız, Ambalaj Makineleri, Process Tankları, Damacana Dolum Makineleri, Isı Tüneli, Soğutma Makineleri, Sleeve (Emniyet Bandı), Rotary Pet Çalkalama İmalatı ve Satışı gibi geniş bir yelpazedeki makinelerle ilgili hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz, sektördeki liderliği hedeflerken, kaliteyi ve inovasyonu bir araya getirerek müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmaktır. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyerek, her adımda mükemmelliği ve işimizin etkinliğini sağlamak için çalışıyoruz.

Demirbox Makina olarak, sektördeki her bir müşterimize özel çözümler sunmak için ekip olarak bir araya geliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların beklentilerini aşan bir hizmet sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Celal Demir Demirbox Makina Kurucusu ve CEO'su
DEMİRBOX MAKİNE

İhracat Yapılan Ülkeler

Demirbox Makine İmalat Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi

İletişim

Dersan Koop Sanayi Sitesi S/7 Blok No:120 İkitelli Başakşehir / İstanbul
 
info@demirbox.com.tr
0212 593 0 593

Bülten

Günlük yeni ve güncellemeler için bültenimize abone olun